Loading

Facebook Youtube

Odstúpenie z kandidatúry v prospech Ing. Miloša MičeguOdstúpenie z kandidatúry v prospech Ing. Miloša MičeguMilí Trenčania!

 

     Predovšetkým sa Vám chcem poďakovať za Vašu podporu, avšak po zhodnotení predbežných výsledkov, ako kandidátka na primátorku, som sa rozhodla presadiť svoj volebný program prostredníctvom, podľa môjho názoru najsilnejšieho kandidáta na primátora mesta Trenčín, ktorý má najlepšie vyhliadky uspieť. Jeho meno je Ing. Miloš Mičega. Je to húževnatý človek so srdcom pracovať pre Trenčanov. Som presvedčená, že má veľkú šancu vo voľbách uspieť a dokáže naplniť naše očakávania.

 

     Mojou snahou je vybudovať z Trenčína lepšie miesto pre život nás všetkých. Pre rozvoj mesta a nás všetkých treba spojiť sily, preto Vám oznamujem, že s protikandidátom na funkciu primátora mesta Trenčín, ale aj poslanca do MSÚ, spájame svoje sily za realizáciou našich volebných programov. Je jasné, že voľby môže vyhrať iba jeden kandidát. Nevzdávam sa svojho programu, ale práve naopak, chcem sa na ňom podieľať a pomôcť Trenčanom budovať LEPŠÍ TRENČÍN.

 

     Chcem Vás týmto poprosiť a vyzvať, nahraďte podporu mojej osoby, podporou Ing. MILOŠA MIČEGU a zlepšíme spoločne Trenčín. Zároveň vás chcem požiadať, aby ste ma podporili ako  poslankyňu do Mestského zastupiteľstva . 

 

Prosím, nezabudnite a 10.11.2018 voľte za primátora Trenčína číslo 2, Ing. Miloša Mičegu a v prvom volebnom obvode kandidátku na poslankyňu č. 3, JUDr. Danicu Birošovú.


NOVINKY

Úprava "malých konkurzov"

Úprava "malých konkurzov"

19.01.2021

dôležité

    Pandémia korona vírusu prináša  nielen zdravotné problémy občanom, pričom sprievodným javom sú aj ekonomické problémy podnikateľov. V roku 2020 problémy iba začali, ale ...

čítaj ďalej


Zamyslenie...

Zamyslenie...

09.11.2020

Riešime koronu a politiku okolo nej. Mame rozdieľnosť názorov a pomaly sa dostávame do situácie, že nám nevadí keď nás riadi jedna autorita. Vadí nám iný názor bez rozdielu, či reprezentuje väčšinu alebo menšinu. Sme už iba krôčik smerom k jednotnej moci. To tu už bolo, tí ...

čítaj ďalej


Ďakujeme za váš hlas!

Ďakujeme za váš hlas!

01.03.2020

Doma dobre

    Máme tu prvý marcový deň. Pre niekoho úplne obyčajný deň no pre mňa je trochu iný. Vstávala som s nádejou, že na Slovensku nastáva zmena, zmena k lepšiemu. No výsledky parlamentných volieb ma veľmi prekvapili.  Žiaľ, ...

čítaj ďalejpozrieť ďaľšie