Loading

Facebook Youtube

Odstúpenie z kandidatúry v prospech Ing. Miloša MičeguOdstúpenie z kandidatúry v prospech Ing. Miloša MičeguMilí Trenčania!

 

     Predovšetkým sa Vám chcem poďakovať za Vašu podporu, avšak po zhodnotení predbežných výsledkov, ako kandidátka na primátorku, som sa rozhodla presadiť svoj volebný program prostredníctvom, podľa môjho názoru najsilnejšieho kandidáta na primátora mesta Trenčín, ktorý má najlepšie vyhliadky uspieť. Jeho meno je Ing. Miloš Mičega. Je to húževnatý človek so srdcom pracovať pre Trenčanov. Som presvedčená, že má veľkú šancu vo voľbách uspieť a dokáže naplniť naše očakávania.

 

     Mojou snahou je vybudovať z Trenčína lepšie miesto pre život nás všetkých. Pre rozvoj mesta a nás všetkých treba spojiť sily, preto Vám oznamujem, že s protikandidátom na funkciu primátora mesta Trenčín, ale aj poslanca do MSÚ, spájame svoje sily za realizáciou našich volebných programov. Je jasné, že voľby môže vyhrať iba jeden kandidát. Nevzdávam sa svojho programu, ale práve naopak, chcem sa na ňom podieľať a pomôcť Trenčanom budovať LEPŠÍ TRENČÍN.

 

     Chcem Vás týmto poprosiť a vyzvať, nahraďte podporu mojej osoby, podporou Ing. MILOŠA MIČEGU a zlepšíme spoločne Trenčín. Zároveň vás chcem požiadať, aby ste ma podporili ako  poslankyňu do Mestského zastupiteľstva . 

 

Prosím, nezabudnite a 10.11.2018 voľte za primátora Trenčína číslo 2, Ing. Miloša Mičegu a v prvom volebnom obvode kandidátku na poslankyňu č. 3, JUDr. Danicu Birošovú.


NOVINKY

Ďakujeme za váš hlas!

Ďakujeme za váš hlas!

01.03.2020

Doma dobre

    Máme tu prvý marcový deň. Pre niekoho úplne obyčajný deň no pre mňa je trochu iný. Vstávala som s nádejou, že na Slovensku nastáva zmena, zmena k lepšiemu. No výsledky parlamentných volieb ma veľmi prekvapili.  Žiaľ, ...

čítaj ďalej


Ísť voliť, to je DOBRE! _ II

Ísť voliť, to je DOBRE! _ II

26.02.2020

Doma dobre

Aké bude prvé marcové nedeľné ráno?Zobudíme sa na novom Slovensku?Alebo budeme opäť konštatovať, že dobré bolo a lepšie už nebude?     Ja verím, že prvá marcová nedeľa nám ...

čítaj ďalej


Hodová slávnosť na Trnávke

Hodová slávnosť na Trnávke

25.02.2020

udialo sa

    Jedenásty február je dňom, kedy si Cirkev pripomína patrónku všetkých chorých – Pannu Máriu Lurdskú. Je to taktiež deň, kedy oslavuje aj náš kostolík v Hornej Súči – Trnávke, ktorý je ...

čítaj ďalejpozrieť ďaľšie