Loading

Facebook Youtube

Ísť voliť, to je DOBRE! _ IIÍsť voliť, to je DOBRE! _ IIAké bude prvé marcové nedeľné ráno?

Zobudíme sa na novom Slovensku?

Alebo budeme opäť konštatovať, že dobré bolo a lepšie už nebude?

 

    Ja verím, že prvá marcová nedeľa nám ukáže, že Slováci si vedia povedať svoj názor a nie je im ľahostajné, akým smerom sa bude uberať naša krajina. Pritom stačí tak málo. Stačí prísť k voľbám a rozumne sa rozhodnúť.

    Kedysi ľudia nemali možnosť zvoliť si tých, ktorí by riadili ich spoločnosť. Neskôr už mali možnosť voliť, no úprimne, mali možnosť si vo voľbách vybrať tých, ktorí by riadili spoločnosť? Vieme a mnohí aj pamätáme že nie. Voľby boli iba naoko. A teraz máme možnosť ísť voliť a máme možnosť si vybrať. Ale treba si vybrať zodpovedne. Nedovoľme aby naša krajina bola opäť v rukách politikov nezodpovedných voči našej spoločnosti.

    Ľudia sú možno znechutení z politiky a ešte aby šli aj voliť? No je to demokracia. Demokracia možno má chyby ale zatiaľ nikto nevymyslel nič lepšie. A buďme zodpovední voči spoločnosti. Voči nášmu Slovensku.

    Ja voliť pôjdem. A určite viete mojich favoritov, ktorí majú moju dôveru. Držím palce kandidátom za stranu DOMA DOBRE. Mnohí na mňa preto zaútočili hlavne cez sociálne siete. Ale ja si za svojim presvedčením stojím a nemení sa. Ľudia sme rôzni, ja na nikoho neútočím za to, že má iné politické myslenie a sympatie. Je to každého slobodná vec.

Odhliadnuc od tohto všetkého budem rada ak 29.02.2020 sa stretneme pri voľbách a pomôžeme našej krajine k lepšiemu zajtrajšku.

ÍSŤ VOLIŤ, TO JE DOBRE!

JUDr. Danica Birošová


NOVINKY

Rozhovor s FORBES

Rozhovor s FORBES

02.05.2021

AK Birošová: Právna pomoc musí sledovať spravodlivé usporiadanie veci  Dobrý advokát sa nevyznačuje len znalosťou práva, ale musí byť aj dobrým psychológom. V krízových situáciách musí vidieť nové príležitosti. ...

čítaj ďalej


Úprava "malých konkurzov"

Úprava "malých konkurzov"

19.01.2021

dôležité

    Pandémia korona vírusu prináša  nielen zdravotné problémy občanom, pričom sprievodným javom sú aj ekonomické problémy podnikateľov. V roku 2020 problémy iba začali, ale ...

čítaj ďalej


Zamyslenie...

Zamyslenie...

09.11.2020

Riešime koronu a politiku okolo nej. Mame rozdieľnosť názorov a pomaly sa dostávame do situácie, že nám nevadí keď nás riadi jedna autorita. Vadí nám iný názor bez rozdielu, či reprezentuje väčšinu alebo menšinu. Sme už iba krôčik smerom k jednotnej moci. To tu už bolo, tí ...

čítaj ďalejpozrieť ďaľšie