Loading

Facebook Youtube

Ísť voliť, to je DOBRE! _ IIÍsť voliť, to je DOBRE! _ IIAké bude prvé marcové nedeľné ráno?

Zobudíme sa na novom Slovensku?

Alebo budeme opäť konštatovať, že dobré bolo a lepšie už nebude?

 

    Ja verím, že prvá marcová nedeľa nám ukáže, že Slováci si vedia povedať svoj názor a nie je im ľahostajné, akým smerom sa bude uberať naša krajina. Pritom stačí tak málo. Stačí prísť k voľbám a rozumne sa rozhodnúť.

    Kedysi ľudia nemali možnosť zvoliť si tých, ktorí by riadili ich spoločnosť. Neskôr už mali možnosť voliť, no úprimne, mali možnosť si vo voľbách vybrať tých, ktorí by riadili spoločnosť? Vieme a mnohí aj pamätáme že nie. Voľby boli iba naoko. A teraz máme možnosť ísť voliť a máme možnosť si vybrať. Ale treba si vybrať zodpovedne. Nedovoľme aby naša krajina bola opäť v rukách politikov nezodpovedných voči našej spoločnosti.

    Ľudia sú možno znechutení z politiky a ešte aby šli aj voliť? No je to demokracia. Demokracia možno má chyby ale zatiaľ nikto nevymyslel nič lepšie. A buďme zodpovední voči spoločnosti. Voči nášmu Slovensku.

    Ja voliť pôjdem. A určite viete mojich favoritov, ktorí majú moju dôveru. Držím palce kandidátom za stranu DOMA DOBRE. Mnohí na mňa preto zaútočili hlavne cez sociálne siete. Ale ja si za svojim presvedčením stojím a nemení sa. Ľudia sme rôzni, ja na nikoho neútočím za to, že má iné politické myslenie a sympatie. Je to každého slobodná vec.

Odhliadnuc od tohto všetkého budem rada ak 29.02.2020 sa stretneme pri voľbách a pomôžeme našej krajine k lepšiemu zajtrajšku.

ÍSŤ VOLIŤ, TO JE DOBRE!

JUDr. Danica Birošová


NOVINKY

Ďakujeme za váš hlas!

Ďakujeme za váš hlas!

01.03.2020

Doma dobre

    Máme tu prvý marcový deň. Pre niekoho úplne obyčajný deň no pre mňa je trochu iný. Vstávala som s nádejou, že na Slovensku nastáva zmena, zmena k lepšiemu. No výsledky parlamentných volieb ma veľmi prekvapili.  Žiaľ, ...

čítaj ďalej


Hodová slávnosť na Trnávke

Hodová slávnosť na Trnávke

25.02.2020

udialo sa

    Jedenásty február je dňom, kedy si Cirkev pripomína patrónku všetkých chorých – Pannu Máriu Lurdskú. Je to taktiež deň, kedy oslavuje aj náš kostolík v Hornej Súči – Trnávke, ktorý je ...

čítaj ďalej


Ísť voliť, to je DOBRE!

Ísť voliť, to je DOBRE!

17.02.2020

Doma dobre

    Všade na okolo vidíme mnoho sľubov ako sa budeme mať dobre, čo všetko terajší kandidáti pre nás spravia, ak dostanú poslanecký mandát a pod. Dá sa ešte veriť hlavne tým, ktorí túto možnosť mali za posledné roky? Veď sme svedkami samých káuz, ...

čítaj ďalejpozrieť ďaľšie