Detská zábavná akcia BiroShow

Ďakujem organizátorovi TREUM, o.z. menovite pani Janke Fabovej, že som sa mohla zúčastniť takej milej akcie ako sa uskutočnila v Trenčíne 17.10.2014 na Mierovom námestí pod názvom BiroSHOW. Poďakovanie patrí aj všetkým tým, ktorí sa zúčastnili aj napriek nepriazni počasia a vďaka ním sa podaril zápis do Knihy slovenských rekordov. Takisto patrí poďakovanie všetkým účinkujúcim, ktorí pomohli vytvoriť program a zároveň nám predviedli svoju šikovnosť a talent. Ešte raz veľké ďakujeeeeem: TREUM,o.z., Gabike Ježíkovej, detičkám, našim mladým - bolo to skvelé

Text s pozvaním
Pod záštitou občianskeho združenia TREUM sa bude konať dňa 17.10.2014 o 16,00 hod. na Mierovom námestí v Trenčíne detská zábavná akcia BIROSHOW.

Predstavia sa tanečné skupiny KORZO, akrobatická LT-Len Tanec, country tanečný súbor MARYLAND, 100 % FRESH, skupina brušných tancov DŽAMÁL, spievať bude Vanesa Vodárová. Zároveň sa deti z Trenčína a priľahlého okolia predstavia s nacvičeným tancom FLASH MOB, ktorým sa pokúsia o zápis do Slovenskej knihy rekordov.
Účastníci dostanú sladkú odmenu, tričko, cukrovú vatu, detičky si môžu nechať maľovať tvár.

Táto akcia sa bude konať s láskavým prispením sponzorov : Občianske združenie TREUM, Nezisková organizácia Magdaléna, ENPP - European Network place of Peace, Évora Portugalsko, Klub právnikov mesta Trenčín, Predseda komisie športu a mládeže podpora masového športu, Predseda krajskej rady Slovenskej asociácie športu na školách, Nadácia Mariána Gáboríka MK Rink Trenčín a ďalších bohuznámych sponzorov.
Galéria